Hotel Senator dla seniorów

Hotel Senator dla seniorów post thumbnail image

Hotel Senator oferuje swoim gościom szczególną ofertę skierowaną do seniorów. Oferuje on im dogodne warunki zakwaterowania, personel pełny szacunku i uważności, a także rozrywkowe atrakcje i wyjątkowe wydarzenia. Bez względu na to, czy potrzebujesz spokojnego i relaksującego pobytu, czy też interesują Cię bardziej ekscytujące formy rozrywki, Hotel Senator ma dla Ciebie coś specjalnego.

Wwiele z oferowanych wydarzeń specjalnie dla seniorów jest bezpłatnych bądź ma atrakcyjne ceny. Oficjalna strona hotelu zamieszcza szczegółowy program takich spotkań i można tu również znaleźć propozycje zabaw z terapeutami. Ponadto, specjalnie dla seniorów prowadzone są regularne warsztaty fitness ze świadomiem pracy nad sobą i wykonywaniem prostych ćwiczeń fizycznych.

Personel stara się również odpowiedzieć na inne potrzeby starszych gości, np. podróży w mniejszych grupach, oferując przy tym specjalne rabaty na nocleg i śniadania. W hotelu można także korzystać ze specjalnie przygotowanych promocji dotyczących zakupów w pobliskiej aptece oraz innych usług przygotowanych dla osób starszych.

Świetnie wyposażony Hotel Senator jest coraz bardziej popularnym miejscem dla seniorów. Znajduje się on zaledwie kilka minut od stolicy i jest dobrze skomunikowany z lotniskiem i dworcem kolejowym. Hotel oferuje bogato wyposażone pokoje ze szczególnym uwzględnieniem seniorów.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV oraz dostęp do internetu. Obiekt oferuje także śniadania i obiadokolacje, a także restaurację, bar i recepcję, aby gościom pozostało jak najwięcej wygody. Hotel posiada również centrum spa i wellness, basen oraz centrum fitness, gdzie seniorzy mogą ćwiczyć i zrelaksować się podczas pobytu.

Hotel Senator specjalizuje się w organizowaniu aktywnych programów czasu wolnego dostosowanych do preferencji seniorów, takich jak spacery po okolicy, lekcje gotowania, gry planszowe lub imprezy karaoke. Pragnienia gości są spełniane poprzez profesjonalną obsługę personelu na najwyższym poziomie.

Seniorzy mogą bezpiecznie korzystać z usług Hotelu Senator i mieć pewność fachowej obsługi przy atrakcyjnych cenach. Jest to idealne miejsce na relaks i odpoczynek dla starszych osób.

Hotel Senator w Poznaniu jest doskonałym miejscem dla seniorów, którzy chcą udać się na weekendową wycieczkę. Położony przy ulicy Ostróweckiej jest bardzo dogodnie położonym miejscem, tuż obok parku a także szlaku rowerowego i Ostróweckiego Browaru Histori. Hotel zapewnia zakwaterowanie w dobrze wyposażonych, przestronnych pokojach o nowoczesnym standardzie. W cenie noclegu goście mają bezpłatny dostęp do internetu oraz sprzęt do ćwiczeń fitness. Ponadto korzystne mogą być oferty częściowo lub całkowicie bezpłatnego wyżywienia, a także zniżki w innych kompleksach hotelowych, restauracjach i ośrodkach spa.

Na terenie obiektu znaleźć można dużo udogodnień dedykowanym seniorom: bezpieczną trasę dla osób niedowidzących i niewidomych, balkon z pięknym widokiem na park, a także personel hotelu, który pozostaje do dyspozycji gości 24 godziny na dobę.

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na wspaniały sen dla twojego bliskiego życzliwego seniora, Hotel Senator będzie idealnym wyborem. Został specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewniać komfortowe zakwaterowanie i usługi dostosowane do migdału seniorów. Cechuje go wygodne umeblowanie, a także funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają poruszanie się oraz przystosowane do potrzeb osób starszych udogodnienia.

Do dyspozycji Gości oddano piękny taras i duży basen z widokiem na malowniczy pejzaż. Ponadto góry gwiazd ze szczyty Livia i Gorgana brzmią w odległości kilku kilometrów.

Hotel Senator umożliwia swoim Klientom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restauracji i baru, pralni oraz szerokiej gamy atrakcji towarzyszących, w tym wycieczek po okolicy i organizowanych imprez. Dyżurny personel jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, pomocne recepcjonistki każdego dnia skontrolują Twój pokój.

Tu możesz czuć się bezpiecznie – hotel oferuje usługi concierge, które zapewniają Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo pracowników lub gości przebywajacych w obiekcie. Seniorzy mogą nawet korzystać z atrakcji takich jak zajęcia gimnastyczne czy spacery po górach albo wybrać się na interesujace wykłady.

Related Post