Sylwester w hotelu Senator

Sylwester w hotelu Senator post thumbnail image

W Sylwestra coraz częściej wybiera się wyjazdy do hoteli, także w Polsce. Każdy chce spędzić tę jedyną w swoim rodzaju noc we wspaniałym miejscu z dala od sztywnej atmosfery domowego spotkania sylwestrowego. Hotel Senator w Gdańsku proponuje swoim Gościom ekskluzywny zestaw sylwestrowych atrakcji.

Pokoje są luksusowo urządzone i oddane Gościom do dyspozycji, aby móc spokojnie oddać się relaksowi i chwili samotności. W salonach hotelowych przygotowano bufetwieczorne, na który składają się smakowite i ciekawe przekąski i dania kuchni polskiej oraz francuskiej. Do dyspozycji jest także bar winny, aby każdy mógł w wybranym winie spełnić poczucia degustacji tego magicznego święta.

Osoba, która pro palcem wybierze pobyt sylwestrowy w Hotelu Senator, podczas trwania imprezy nie zazna nudy. Oprócz muzyki na żywo zapewnione są pokazy tańca, koncerty na żywo oraz bogata scenografia – typowa dla sylwestra. A gdy uderzy dziesiąta? Bum! Wszyscy bawić się bawić mogą przy ognisku i fajerwerkach rozrywkowymi , po to by cieszyć się nowym rokiem jak należy!

Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy w roku! Niektórzy ludzie już od wczesnej jesieni zaczynają planować jego celebrowanie. Jeśli szukacie miejsca, które dostarczy Wam maksimum atrakcji i umożliwi przyjemny pobyt – Hotel Senator jest strzałem w dziesiątkę.

Położony w samym sercu Gdyni, hotel ten oferuje gościom możliwość skorzystania z bogatego programu atrakcji. Już 30 grudnia każdy może skosztować tradycyjnych polskich potraw, a pozostawić wigilię po specjalnym świątecznym menu. Aby uczcić Nowy Rok, goście mogą skorzystać z bufetu do godziny 1 w nocy, a także rabatów w barze i restauracji hotelowej do 3:00. Professionalista Dj oraz animatorzy zapewnią mnóstwo zabawy i rozrywki do białego rana, a na koniec nie zabraknie lampki szampana. Dodatkowo, jeśli jesteście chętni skorzystać z pakietu hotelowego, otrzymacie oferty i usługi, aby uprzyjemnić i umilić Wasz pobyt.

Sylwester to jeden z najbardziej ekscytujących i charakterystycznych wieczorów zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego roku niż odwiedzenie luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu Senator położonego w Rzeszowie.

Hotel Senator oferuje niesamowite udogodnienia, dzięki czemu jest idealnym miejscem na sylwestrowy wyjazd. Goście mogą korzystać z bogatego menu świątecznego, które dostarczy im wyjątkowe doznania gastronomiczne. A jeśli chodzi o uczty balowe – będzie ona zorganizowana na najwyższym poziomie przez profesjonalną obsługę kelnerską. Hotel jest również doskonale przygotowany do imprez muzycznych i radiowych. Doświadczony DJ towarzyszy gościom w sylwestrową noc, oferując najlepsze hity muzyki dla każdego gustu muzycznego.

W ramach pakietu wyjazdowego Senator będzie oferować swoim gościom szeroki zakres atrakcji i aktywności: od skoków na bungee, pływania i jazdy konnej po unikalną możliwość bezzasadowej jazdy z zaskakującymi efektami specjalnymi na mroźne powietrze. Goście będą mieli szeroki wybór aktywności i połączenia okoliczbności, aby umożliwić im dostosowanie przeżycia sylwestrowego według ich upodobań.

Hotel Senator oferuje również skuteczne systemy i procedury bezpieczeństwa oraz aktualizacje dotyczące obecnych protokołów dotyczących Covid-19, aby zapewnić gościom bezpieczeństwo podczas pobytu.

Sylwester w hotelu Senator, to doskonały sposób żeby powitać nowy rok z przytupem!

Goście mieli okazję posmakować tradycyjnej polski kuchni, a także skosztować specjałów od regionalnych producentów. Po kolacji, wszyscy uczestnicy dołączyli do niesamowitej imprezy sylwestrowej, gdzie bawili się do ostatniej minuty tego szczególnego wieczoru.

W hotelu Senator organizatorzy zadbali o to, aby każdy z gości mógł cieszyć się wyjątkowymi doznaniami podczas tego ważnego wydarzenia – byli występy artystyczne i animacje, a także pyszna kuchnia i bogata oferta trunków. Dodatkowo, senaryusz był interesujący, zaskakujący i przyciągał uwagę gości.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie możecie usiąść i celebrować sylwester w komfortowym środowisku – Hotel Senator jest dla was. Zapewnia uroczystość tak dużym jak i małym grupom. Sprawcie, aby ten sylwester był naprawdę wyjątkowym dniem.

Related Post

Hotel SenatorHotel Senator

Hotel Senator to jedno z najbardziej znanych i luksusowych miejsc na mapie Poznania. Wszyscy, którzy odwiedzili to wyjątkowe miejsce twierdzą, że pobyt w Hotelu Senator wzbogacił ich swobodne chwile i